W ostatnią niedzielę maja oddział rejonowy PCK w Wieluniu wspólnie z klubem HDK działającym przy PCK zorganizował specjalny piknik, który odbył się w gościnnych progach ZS Nr 1, a konkretnie w tamtejszej hali sportowej. Głównym przesłaniem tego po części profilaktycznego spotkania była zbiórka krwi.
Powiatowy Piknik Medyczny, który wspólnie zorganizowali II LO i SP ZOZ Wieluń rozgościł się tym razem w dwóch lokalizacjach: Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury i samym budynku II LO. Jego uroczystego otwarcia wraz ze starostą wieluńskim dokonały dyrektorki II LO i szpitala Renata Tatara i Anna Freus.
Tak w całej okazałości prezentują się radni z Rady Powiatu i Rady Miejskiej Wielunia oraz pracownicy samorządowych instytucji. Specjalną fotografię obydwu samorządowych ciał zrobiono z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Mamy nadzieję, że radni czerpią nieustającą satysfakcję z pełnionej misji, mają siłę do podejmowania kolejnych wyzwań oraz społecznego uznania i zaufania.
Powiatowy Piknik Medyczny, który wspólnie organizują II LO i SP ZOZ Wieluń odbędzie się w najbliższy piątek 29 maja w Parku Miejskim im. Żwirki i Wigury. Początek o godz. 10.00. W II LO zaplanowano panel dyskusyjny w którym dominować będą prozdrowotne prelekcje, natomiast w parku bezpłatne badania i warsztaty dla mieszkańców miasta. Zobacz program imprezy.
Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.