spacer
spacer search

Telewizja Kablowa WSM Wieluń | tvk.wsm.wielun.pl
Radość oglądania siebie...

Search
spacer
reklama header email
Dzień dobry
31 Marca 2015
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Amos, Balbina,
Beniamin, Dobromira,
Gwidon, Kirył,
Korneli, Kornelia
Do końca roku zostało 276 dni.
Menu główne
Start
Aktualności
Materiały video
Pogoda
O nas
Programy TVK
Reklama
Napisz do nas
Szukaj
Archiwum wiadomości
Prawa autorskie
Galeria
Internet i programy TV
WIDEO WIELUŃ

Program informuje o wydarzeniach kulturalnych, artystycznych, rekreacyjnych i sportowych. Imprezy są zapowiadane z kilkudniowym wyprzedzeniem. Program trwa około 3 minut. Promujemy i prezentujemy wydarzenia godne polecenia. Liczymy na współpracę z animatorami życia artystycznego, kulturalnego i społecznego miasta i regionu. ORGANIZUJESZ CIEKAWĄ IMPREZĘ? Opisz ją i prześlij nam mailem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Lubisz nas?

Gościmy
Statystyka
Odwiedzających: 4367655

Szukasz starszych artykułów? Zajrzyj do archiwum lub użyj wyszukiwarki.

Strona zawiera wiadomości z okresu od lipca 2005r.

 
Start

WAKACYJNA ZABAWA SŁOWEM Utwórz PDF Drukuj
01.08.2010.
ImageDzieci z Klubu Osiedla Kopernika z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach literackich prowadzonych przez lokalną poetkę Annę Dwornicką. Okazało się, że zabawa słowem wcale nie jest taka łatwa.

 

 

Jednak dzieci starały się jak mogły, by wypaść jak najlepiej. Przy okazji przypomniały sobie wiersze z wczesnego dzieciństwa. Anna Dwornicka z wykształcenia jest informatykiem, natomiast z zamiłowania poetką. Od 5 lat pisze dla dzieci i dorosłych. We wrześniu 2008 r. została wyróżniona w XVI Ostrołęckim Konkursie Literackim. Ponadto niedawno ukazał się jej tomik poezji „Znaki przydrożne”. Podczas spotkania w MiG Bibliotece Publicznej zaprezentowała swoje utwory poświęcone dzieciom.

Kolejną wakacyjną atrakcją, z której mogli skorzystać klubowicze z placówek WSM był wyjazd na basen do Kleszczowa. Kompleks sportowo-rekreacyjny Solpark to m.in. baseny i zjeżdżalnie, na których dzieci spędziły dwie godziny. Największą frajdą okazała się dla nich zjeżdżalnia rurowa o długości 118 m, a także zabawa w basenie rekreacyjnym z kaskadami, gejzerami powietrznymi i biczami wodnymi.

Temperatura wody w basenie wynosiła ok. 30 stopni, nic więc dziwnego, że kąpiel sprawiła dzieciom przyjemność i momentami ulegały one emocjom. Niestety do akcji musiał wkroczyć ratownik, który udzielił klubowiczom pouczenia. Po wyczerpującym wodnym szaleństwie przyszedł czas na posiłek i powrót autokarem do domu.

Image
Fot. Marcin Pietrzak
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
spacer

Sport Informacje

Nagłówki RSS
Losowy obraz

  © 2015 Telewizja Kablowa WSM Wieluń | tvk.wsm.wielun.pl :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
spacer
WYDAZENIA
Wieluń - telewizja kablowa, informacje, wiadomości, ogłoszenia, reklama, pogoda, spółdzielnia mieszkaniowa, mieszkania, lokale, wynajem, internet